تاریخ و ساعت امروز

1398/تیر/27 11:37:00
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آموزش زبان اسپانیایی رزتا استون گسترش

كد كالا: 96050506
قیمت: 35,000 تومان

یادگیری یک زبان خارجی یکی از مهمترین مهارت هایی است که هر فرد باید در زندگی خود کسب نماید. همه روزه زبان آموزان بسیاری از طریق، تلفن، سایت، ایمیل و ... از ما در مورد انتخاب منابع درست یادگیری زبان اسپانیایی سوال می کنند..

امتياز اين محصول
0 امتياز

 مشخصات کلی

موضوع محصول :   آموزش زبانهای خارجه

کد محصول :         
96050506

وزن محصول :        150 گرم

تولید کننده :    لوح گسترش


 شماره شناسنامه اثر:  800505035079

مرجع صادر کننده :   وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نوع بسته بندی :     جعبه

تعداد دیسک :     2 حلقه


نوع دیسک :     DVD5

 
 
 
 
 
خرید آموزش زبان اسپانیایی رزتا استون گسترش
یادگیری یک زبان خارجی یکی از مهمترین مهارت هایی است که هر فرد باید در زندگی خود کسب نماید. همه روزه زبان آموزان بسیاری از طریق، تلفن، سایت، ایمیل و ... از ما در مورد انتخاب منابع درست یادگیری زبان اسپانیایی سوال می کنند. اما به واقع بهترین روش یادگیری زبان چیست؟ کتاب، کلاس های آموزشی، نرم افزارهای آموزشی، فایل های صوتی، فیلم،
فلش کارت، تمرین مکالمه و ...

پاسخ سوال این است که هیچ یک از روش های یادگیری زبان به تنهایی مناسب نمی باشد. زبان اسپانیایی را باید همانند یک شهروند اسپانیایی زبان آموخت. به این معنا که اگر کتاب می خوانید، سعی کنید اسپانیایی باشد، روزنامه و مجلات اسپانیایی بخوانید، فیلم های آموزشی به زبان اسپانیایی ببینید، با افراد اسپانیایی زبان مکالمه کنید، به آهنگ های اسپانیایی گوش دهید و .... . باید سعی کنید فعالیت ها روزمره خود را در تا حد امکان با زبان اسپانیایی درگیر کنید، و در طی فرآیند یادگیری سعی کنید از منابع متنوع یادگیری زبان استفاده کنید تا اولا در طول زمان اسیر بزرگترین آسیب زبان اسپانیایی که کسالت و دلخستگی است، نشده و ثانیا محیط خود را همانند یک فرد اسپانیایی زبان، آکنده از گزینه های مختلف آموزشی نمایید. دوران یادگیری زبان ، به عنوان یک تمرین روزانه و یا هفتگی به پایان رسیده است و برای حفظ آنچه تا کنون آموخته اید، باید همواره با بادگیری و تقویت زبان بپردازید. به همین منظور بر آن شدیم تا پکیجی آموزشی ارائه دهیم که تا حد امکان در بردارنده منابع متنوع برای یادگیری زبان اسپانیایی باشد.
پس از درخواست زبان آموزان، در خصوص ارائه منابع آموزشی سایت در قالب یک بسته آموزشی زبان، اولین پکیج جامع زبان اسپانیایی در شروع سال 1391 در اختیار زبان آموزان قرار گرفت که مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان واقع شد. حال پس از گذشت دو سال، بسته ای کامل تر و بصورت یک پکیج جامع  در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. این پکیج شامل منتخبی از پربازدید ترین و پرفروش ترین مطالب اسپانیایی می باشد که به دلیل تنوع مطالب آن، هر زبان آموزی را از دانلود و خرید منابع آموزش زبان بی نیاز خواهد ساخت و با افزایش انگیزه یادگیری، تمرکز بیشتر بر روی مطالعه زبان اسپانیایی را در پی خواهد داشت.


کاملترین مجموعه آموزش زبان اسپانیایی
از مقدماتی تا پیشرفته
فایلهای صوتی قابل استفاده در موبایل و اتومبیل
نصب خودکار بدن نیاز به کرک

LEVEL 1,2,3,4,5
قایلیت تشخیص و تست لهجه و صدای کاربر
هوشمند و اینتراکتیو

برخی از امکانات رزتا استون:
محیطی گرافیکی فوق العاده زیبا (کیفیت HD) و خاصیت تعاملی (INTERACTIVE) نرم افزار
محیط کاربری کاملا فارسی (اینترفیس فارسی) و تمامی پیغامها و تنظیمات به صورت فارسی
راهنمای استفاده از رزتا به صورت فارسی به همراه دفترچه راهنمای الکترونیکی
بیش از 200 ساعت دوره آموزشی برای تکمیل سطوح 1 تا 5 از هر زمان
استفاده از گوینده های بومی و هزاران تصویر از دنیای واقعی
با قابلیت آپدیت نرم افزار به صورت مجاز
قابلیت تنظیم نحوه آموزش برای انواع یادگیری، حتی برای کودکان
و....
 
 
 
 
 
خرید آموزش زبان اسپانیایی رزتا استون گسترش

برچسب محصول