تاریخ و ساعت امروز

1398/تیر/30 17:06:26
  • ثبت نام فروشنده
  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

آموزش زبان آلمانی رزتا استون گسترش

كد كالا: 96050504
قیمت: 35,000 تومان

دارای کتابچه الکترونیکی جهت درک بهتر درسها دارای فایلهای صوتی قابل پخش در دستگاههای خانگی ،ماشین ، تبلت ، موبایل ، لپ تاپ و ...

امتياز اين محصول
0 امتياز

 مشخصات کلی

موضوع محصول :   آموزش زبانهای خارجه

کد محصول :         
96050504

وزن محصول :        150 گرم

تولید کننده :    لوح گسترش


 شماره شناسنامه اثر:  800093053631

مرجع صادر کننده :   وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نوع بسته بندی :     جعبه

تعداد دیسک :     1 حلقه


نوع دیسک :     DVD5

 
 
 
 
خرید آموزش زبان آلمانی رزتا استون گسترش
با استفاده از «نرم افزار آموزش زبان آلمانی رزتا استون» میتوانید در منزل، محل کار یا حتی در هنگامی که در ماشین هستید، به آموزش زبان آلمانی با جدیدترین متد آموزشی بپردازید.
نرم افزار Rosetta Stone، یکی از پرفروش ترین نرم افزارهای آموزش زبان در جهان است. این نرم افزار برای زبان آموزان مبتدی که قصد یادگیری زبان آلمانی  را دارند بسیار مفید و موثر خواهد بود. این نرم افزار دارای 5 سطح آموزشی است که برای تمامی سطوح (مقدماتی تا پیشرفته) مناسب می باشد. به دلیل موفقیت چشمگیر نرم افزار رزتا استون، این شرکت نرم افزار خود را برای 29 زبان زنده دنیا نیز تولید کرده است.

این محصول گرامر، توانایی خواندن، نوشتن و گفتار زبان آلمانی را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به شما آموزش میدهد. فرآیند آموزشی بهکار رفته در آن از آموزش نکات کلیدی و پایه آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله به سمت آموز لغات و قواعد پیچیدهتر پیش روی میکند. متد آموزشی رزتا استون براساس یادگیری زبان بهشیوهی آموختن زبان مادری است.
دارای کتابچه الکترونیکی جهت درک بهتر درسها
دارای فایلهای صوتی قابل پخش در
دستگاههای خانگی ،ماشین ، تبلت ، موبایل ، لپ تاپ و ...

روشی که این نرم افزار آموزشی دارد، بسیار ساده و مفید می باشد و همچنین همراه با متد جدید و به روز دنیاست. آموزش این نرم افزار به صورت تصویری می باشد که علاوه بر دیگر مهارت ها، نحوه تلفظ واژگان  را نیز آموزش می دهد که در یادگیری مکالمه بسیار اهمیت دارد. در این مجموعه شما از یک زبان استفاده می کنید، آن هم همان زبانی است که می خواهید یاد بگیرید. یعنی دیگر احتیاجی به ترجمه فارسی برای یادگیری زبان ندارید.
این محصول گرامر، توانایی خواندن، نوشتن و گفتار زبان آلمانی را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به شما آموزش می‌دهد. فرآیند آموزشی به‌کار رفته در آن از آموزش نکات کلیدی و پایه آغاز شده و به صورت مرحله به مرحله به سمت آموز لغات و قواعد پیچیده‌تر پیش روی می‌کند. متد آموزشی رزتا استون براساس یادگیری زبان به‌شیوه‌ی آموختن زبان مادری است. علاوه‌بر آموزش، آزمون‌هایی در انتهای هر‌ درس قرار داده شده که زبان‌آموز بتواند با اطمینان از درک مطالب هر درس، درس بعدی را شروع کند. همچنین در طول آموزش شما برخلاف بسیاری از متد‌های سخت و کسل‌کننده‌، این زبان را با لذت فرا‌خواهید گرفت. این نرم‌افزار آموزش زبان از تصاویر برای معنی‌دادن و آموزش کلمات و عبارات استفاده می‌کنند. در این مجموعه، گرامر از طریق آلمانیب عبارات و واژگان و از راه مثال‌هایی در زندگی واقعی و روزمره آموخته می‌شود. این مجموعه به‌نحوی طراحی شده که معنی و مفهوم کلمات را طوری درک می‌کنید و آن‌ها را به‌سختی از یاد خواهید برد. در این نرم‌افزار کلمات را بیشتر با ارتباط مستقیم آن‌ها به معانی‌شان درک می‌کنید، تا اینکه آن‌ها را با لغت دیگری در زبان شخصی خودتان ارتباط دهید. رزتا استون با استفاده از کلمات و مفاهیم بدیع که در ترتیبی خاص طراحی شده، به یادگیری شما سرعت می‌بخشد. یکی از قابلیت‌های منحصربه‌فرد این مجموعه‌ی عظیم و کاربردی، یادگیری آسان و سریع کلمات و مفاهیم زبان است. به کمک این مجموعه نه‌تنها توانایی صحبت‌کردن با اعتمادبه‌نفس و اطمینان بالا را کسب می‌کنید؛ بلکه ذهن شما قابلیت تفکر به زبان مربوطه را پیدا خواهد کرد. بازخوردهای بلافاصله‌ی این نرم‌افزار موجب می‌شود نسبت به درستی پاسخ‌های خود اطمینان کامل پیدا کنید. به علاوه در کنار این نرم‌افزار، فایل‌های صوتی ارائه‌ شده‌ است که با انتقال آن‌ها به تبلت، گوشی موبایل یا پخش‌کننده‌های خودروی خود می‌توانید در مواقعی که به سیستم کامپیوتری دسترسی ندارید، دروس را مرور کنید و لحظه‌ای از آموختن زبان مورد علاقه‌ی خود باز نمانید.


مجموعه آموزش آلمانی رزتا استون ، بهترین نرم افزار شامل ویژگیهایی
زیادی از قبیل موارد زیر می باشد:

کاملا هوشمند با قابلیت تشخیص و تست لهجه و صدای کاربر
فایلهای صوتی دروس (MP3)
دفترچه انگلیسی الکترونیکی (PDF)
قابل استفاده در موبایل ، اتومبیل و همه پلیرها
دارای محیطی کاملا فارسی ( منو ، راهنما و پیغام )
امکان انتخاب محیط فارسی و لاتین
دارای 5 سطح آموزشی

برخی از مباحث موجود در این مجموعه:مردم و صحبت های آنهاجهت ها : چگونه به این آدرس بروم ...شکل مثبت و منفی افعالغذا، خوردن و آشامیدننسبت های فامیلیبیان زماناعداد صفر تا صدلباس ها و پوشاکوسائط نقلیه، مبلمان و ابزارهااشکال، رنگ ها و مکان ها
و ...
آموزش بطور طبیعی :
برنامه رزتا استون جهت آموختن یک زبان جدید طراحی شده است به همان روشی که زبان اول مادری خود را آموختید. به وسیله ارتباطات با کلمات و اشیاء ، افعال و عقاید چه در قالب نوشتار و چه در قالب گفتار، رزتا استون از تصاویر برای معنی بخشیدن به کلمات و عبارات استفاده می کند. گرامری که در این مجموعه می آموزید آلمانیب عبارات و واژگانی است که از راه مثالهایی در زندگی واقعی روزمره آموخته می شوند.

کلید اصلی آموزش رزتا استون :
با کمک این مجموعه نه تنها توانایی صحبت کردن با اطمینان کامل را کسب می کنید بلکه ذهن شما قابلیت تفکر به زبان مربوطه را پیدا می کند.
آموزش روان :
این مجموعه به شکلی طراحی شده که شما به راحتی معنی و مفهوم کلمات را درک می کنید و چون ساختار آموزش این نرم افزار به صورت کامل زیر نظر اساتید برجسته ، محققین با تجربه و روانشناسان خبره طراحی گردیده است، شما معنی و مفهوم کلمات و جملات را از یاد نخواهید برد. زیرا بظور کامل این زبان را آموخته اید.
آموزش سریع و آسان :
معنی لغات را با ارتباط مستقیم آنها به معانی شان بیشتر درک می کنید تا اینکه آنها را با لغت دیگری در زبان شخصی خودتان ارتباط دهید. رزتا استون با استفاده از کلمات و مفاهیم بدیع که در ترتیبی خاص طراحی شده به یادگیری شم سرعت می بخشد.

سایر ویژگیهای رزتا استون آلمانی :
    استفاده از افراد محلی برای آموزش هر زبان
    استفاده از تصاویر فراوان برای یادگیری لغات
    محیط ساده ، جذاب و کاربرپسند
    استفاده از تکنیک مقایسه گفتار و لهجه زبان آموز با افراد محلی
    آموزش بصورت تمرین و تست چهار جوابی
    آموزش مهارت های Listening , Speaking , Reading , Writing , Grammar , Vocabulary , Pronunciation
 
 
 
خرید آموزش زبان آلمانی رزتا استون گسترش

برچسب محصول